Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépre és telefonra is egyaránt...

Gépre és telefonra is egyaránt tudtok mondani olyan háttérképes programot, ami a kiválasztott képeimet levetíti egymás után mint egy képernyőkímélő?

Figyelt kérdés
Tehát ne egy hátterem legyen egyfojtában hanem váltakozzon magától. Telómon android van, a gépemen pedig win10!
2017. szept. 19. 00:18
 1/6 belapus ***** válasza:
A gépen ez megoldható a Gépház - Személyre szabás >> vagy jobb klikk az Asztalon - Személyre szabás >> Háttér menüben.
2017. szept. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eredeti a windows oszt nem engedi
2017. szept. 19. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor eredetizd, mert különben fekete marad, akármit is telepítesz rá
2017. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, azé kérdeztem hogy nincs e valami program erre
2017. szept. 19. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Aktiváld a Windowst, és megoldódik a problémád. Mellesleg aktiválatlan Windows-zal a fekete háttér lesz a legkisebb gondod.


Androidra meg Wallpaper Changer app. Nem tudom, beépített funkció van-e rá a telefonodban, de mivel gyártót és modellt nem írtál...

2017. szept. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Cazerpillar s60
2017. szept. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!