Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud házszerkeztő...

Valaki tud házszerkeztő programot, amivel nagyon részleetsen meg tudok szerkeszteni egy álomházat?

Figyelt kérdés
Gondolok: berendezhető, medence, stb.
2010. máj. 27. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de nagyon drágák, és fizetősek. Ajánlom a 3d sweet home programot, én ezzel még gyógyszertárakat is megszerkesztettem. Ha van másik 3D szerkesztőd (pl. Milkshape 3D, nekem ez a kedvencem), akkor saját tárgyakat is tehetsz bele. Ezenkívül minden méretet, színt, falat, magasságot, mintát tudsz változtatni.
2010. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a TurboFloorPlan-t használom, nagyon tetszik, ingyen letölthető és sokkal komolyabb, mint az előbb említett progi. Rengeteg berendezési tárgy van benne, de le is tölthetsz hozzá kiegészítőket, kert berendező része is van (amire én még nem jöttem rá).
2010. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

google sketch up


ingyenes, és egész jó

2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "3D Home Architect Design Suite Deluxe"... a legjobb, de fizetős, (bár Torrenten ingyen is elérhető) és sajna magyarosítása nem létezik.
2010. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most nem rég kaptam meg a CHIP legújabb számát, ingyen adták hozzá a Home Designer 1.0 át. még nem tom milyen, nem raktam fel.
2010. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!