Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 intézővel, könyvtár...

Windows 10 intézővel, könyvtárban, dátumtartomány megadása?

Figyelt kérdés

Meg tudom jeleníteni az adott napon módosított-, tárgyév előtt módosított-, ebben az évben adott nap előtt módosított-, ebben a hónapban adott nap előtt módosított fájlokat.

Bár azt írja, hogy „Dátum vagy dátumtartomány kiválasztása:”, de nem tudom, hogyan lehet dátumtartományt kiválasztani? És ilyen ismertetőt sem találok.


2017. szept. 19. 23:37
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Keresőmezőbe így írd:

- adott napon:

módosításdátuma:‎2017.09.15.


- tárgyév előtt: (1990 csak hasraütés volt)

módosításdátuma:‎1990.‎01.‎01. .. 2017.01.01.


- ebben az évben adott nap előtt:

módosításdátuma:‎2017.‎01.‎01. .. 2017.09.15.


- ebben a hónapban adott nap előtt:

módosításdátuma:‎2017.‎09.‎01. .. 2017.09.15.


[link]

2017. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy azokat ismertetted, amiket felsoroltam, hogy tudok azok szerint szűrni.

És, nem tudom, hogy milyen keresőmezőbe írhatok.

Elnézést kérek, ha megírtad a megoldást, csak én nem találom a válaszban.


Két dátumtartomány szerinti szűrési lehetőséget találtam.


1) [link]

Itt a felkínált kötött időtartamokra kereshetek (adott naptári nap, hét, hónap stb.), nem választhatom meg tetszésszerinti dátumtartomány kezdő- és végnapját.


2) [link]

Fent kínálja a „Dátum vagy dátumtartomány kiválasztása:” lehetőséget.

Ha egy napra kattintok a naptárban, akkor azonnal kipipálja a jelölőnégyzetet és azon a napon módosított fájlokat listázza. Nem találom a módját, hogy két napot jelölhessek ki, hogy abban a dátumtartományban levő fájlokat listázza.

Tehát, hogy például a 2017. augusztus 21-től 2017. szeptember 12-éig tartó időszakban módosított fájlokat listázza.


Mégegyszer elnézést kérek, ha értetlen vagyok; de eleve nem kérdeztem a tárgyév előtt, ebben az évben adott nap előtt stb. eseteket, sőt, megírtam, hogy azokat tudom használni.

2017. szept. 20. 15:00
 3/8 Shaddark ***** válasza:

Sztem nem tud ilyet már a win 10.

A régebbiek tudtak... Tegyél fel total commandert vagy Windows commandert, azok nem csak tudják de gyorsak is.

2017. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Kipróbáltam Windows 10-en és működött.


Most egy Windows 8.1-es gép van előttem, de ezen ugyanúgy keres.

Itt a képernyőkép róla: [link]

2017. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Továbbra is arra gondolok, hogy valamit rosszul csinálok, de nálam nem működik, így sem.


Egy könyvtár: [link]

Dátumtartományra nem gyűjt: [link]

Egy dátumra, igen: [link]

2017. szept. 21. 01:39
 6/8 CspCsj ***** válasza:

PONTOSAN úgy írd be ahogy legelőször írtam, illetve az általam mutatott képen is szerepel:

módosításdátuma:2017.08.20. .. 2017.09.19.

- mindegyik dátum végén legyen pont

- a két dátum közötti dupla pont előtt-után legyen szóköz.

2017. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod! Működik.

Nem figyeltem meg eléggé a képet, amit linkeltél.

Az intéző felajánlott formát, abban írtam át a dátumokat. Hasonlított a tiédre, de eszerint, csak hasonlított.

Elnézést kérek, hogy ennyit fárasztottalak!

Mégegyszer, és sokszor: köszönöm szépen!

2017. szept. 21. 09:04
 8/8 CspCsj ***** válasza:

A pontatlan szintaktika a szoftvereknél gyakran okoz hibát, - mindenkinél előfordul.

Sajnos először nem hangsúlyoztam ki, - időnként elfelejtem, hogy nem mindenki haladó szintű.

2017. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!