Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet x264...

Melyik programmal lehet x264 kódolású filmet, xvid (avi) kódolásúra konvertálni filmet?

Figyelt kérdés

Formatfactory a bitsebességet rontott nálam

Freemake video converterrel nem lehet

Xilisoft video converter szemcsésebb lett mint a Formatfactorynak a műve

Any Video Converter szintén ront a bit sebességen mondjuk 1400 bit sebességből nem tudom hogy lesz 2000 bit sebesség, lényeg a konvertált film szemcsésebb lett egy kicsivel

Total video audio converter nem értem hogy lehet 5 perc alatt konvertálni egy 2g filmet, mikor a többi 50 percig csinálja, úgy hogy be sem fejeztem

Wondershare Video Converter Ultimate 1,7 gigás filmből csinált 500 megás filmet, olyan 900-1000 bitrattel az eredeti helyett amely 1600



2017. szept. 20. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

XMedisRecode... a videót aviba xvid kodekkel, a hangot ac3-ba, mivel a x64 hangja nem kompatibilis.

A felbontást 720p szélesre kell állítani, a régi tv esetén. Gondolom ezért konvertálnál.

Ez szerintem nagyon jó program, ajánlom.

2017. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
>Media<
2017. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Formatfactory a bitsebességet rontott nálam "


A Format factory-nál lehet állítani a bitsebességet

2017. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hááát igen... A bitrátát neked kell beállítani minden konvertáló prg-ben.
2017. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" a konvertált film szemcsésebb lett egy kicsivel"


Ez meg nem meglepő hiszen az x264 sokkal jobb, gyorsabb, újabb és hatékonyabb mint az xvid és HD, FullHD anyagra lett kifejlesztve és ha ezt konvertálod xvid-re akkor az rosszabb minőségű - szemcsésebb - lesz.

2017. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hominida ***** válasza:

"1,7 gigás filmből csinált 500 megás filmet, olyan 900-1000 bitrattel az eredeti helyett amely 1600"


A bitráta nem a bemeneti streamre szokott vonatkozni? Mert akkor a fájlméretek és a ráták arányai nem passzolnak.

2017. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!