Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopom amin Win 8 van nem...

Laptopom amin Win 8 van nem indul, mert mindig ezt írja ki:"nem sikerült a frissítésen végzett művelet nem sikerült a frissítéseken végzett művelet, módosítások visszavonása, ne kapcsolja ki a gépet"?

Figyelt kérdés

Eleve állandóan frissíteni akar, nem néztem meg hogy kell kikapcsolni,de most már tudom hogy azt kellett volna.

Amúgy nem olyan rég vettem a Dell laptopot a Win 8-al együtt, viszont én otthonról elköltöztem elég messze és a telepítő cd-m ott maradt, nem tudok már egy hétig haza se menni érte. Most mit csináljak?

Este kikapcsoláskor rákérdezett,hogy frissítés és kikapcsolás és én arra mentem rá, reggel mikor bekapcsolnám már ez fogadott. Mit csináljak? Kellene tanulnom rajta,de nem tudok. :(



2017. szept. 24. 09:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Már rákerestem máshol is erre a problémára,de mindenhol olyat javasolnak hogy kapcsoljam ki ezt meg azt,nade hogyan amikor be se tud lépni a gépem a windowsba, tehát megnyitni sem tudok semmit? Vagy majd fél nap múlva be tud már lépni amíg hagyom hogy "szórakozzon" ezzel a gép? Ha kikapcsolom a gépet és újraindítom ugyanez megy és folyamatosan mozog a homokóra.
2017. szept. 24. 09:28
 2/4 A kérdező kommentje:

Már bejött a gép. Most mi a teendő?


Megéri egyébként Windows 10-et tenni rá? 5ezerért feltennék.

2017. szept. 24. 09:47
 3/4 CspCsj ***** válasza:
100%

1. Frissítés:

Sajnos minden Windows rendszernél időnként előfordul, hogy frissítésnél valami hiba jelentkezik.

Windows 8 pár hibás indulást követően vonja vissza a frissítést, úgy van programozva hogy párszor azért próbálja meg.


2. Windows 10 telepítés:

Ha nem akarsz adatmentést végezni, akkor innét letölthető a hivatalos Microsoft program, ami DVD-re vagy pendrive-ra készít 10-es telepítőt és otthon megpróbálhatod:

(termékkulcs kihagyható, de anélkül nem fog aktiválódni, bár használhatod a rendszert)

[link]

Ha mégsem jön össze, megcsinálják pénzért.

Ha fontos fájlok is vannak a gépen, akkor viszont ne kísérletezz, - csak ha tudod hogy mindet el tudod előtte menteni.

2017. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!