Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinállja ezt a notebook?

Miért csinállja ezt a notebook?

Figyelt kérdés

Olvastam itt hasonló esetről.Mondjuk nekem picit más.Nekem bekapcsolás után lefagy a notebookom(ASUS-os)pontosabban egér müködik csak mondjuk elindítok 1 alkalmazást a bekapcs után 1 percig csinállja (megnyitja rendesen)amit kell.utána viszont bármi legyen lehet install közben egyszerüen elkezd forogni az a kör a kurzor mellett(ami arra utal h dolgozik)és onnantól kezdve nem csináll semmit nem lehet menyitni semmilyen alkalmazást nem megy a CTR+ALT+DELETE és sajna az enyémen sincs restart gomb ezért ki be kell kapcsolni.Win.7 prof.X64 bitesem van.eredeti.1hónapja vettem a gépet.messze az üzlet magam szeretném megoldani.

Előzmények:

NOD install közben lefagyott restartoltam azóta ez van.


2010. máj. 27. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy driver hiba vagy hibás a félig feltelepült nod32.

Ha lefagyott telepítés közben akkor valszeg nem teljesen helye a telepítés.

A nod32-nek az a feladata, hogy ha elindítassz egy programot ekko ellenőrzi, hogy nincs e benne vírus.

Ha viszont a nod32 nem működik rendesen akkor okozhatja azt hogy megakad az ellenőrzés közben és ettől lefagy a gép.

Szedd le a nod32-t úgy ahogy van, és názd meg hogy után milyen. Illetve a drivereket is ellenőrizd.

Az esemény naplóban lehet hogy benne van mitől fagy le.

A drivereket szedd le a gyártó oldaláról, és ne hagyd hogy a win8 a windows update-ről szedje le mert azok a driverek gyakran gagyik.

2010. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!