Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 13-al elkezdtem...

Sony Vegas Pro 13-al elkezdtem anime videókat (AMV) készíteni, de 2-3perces videóim is 16gigásak lesznek konvertálás után. El lehet érni beállításokkal, hogy kisebb legyen a videó mérete? 16/L

Figyelt kérdés

Tárolás szempontjából így elég sok fejtörést okoznak, mert HD minőségű videókból vágom, sokat dolgozok rajtuk és még ha kezdő szinten is vagyok szeretném őket megtartani, mert később jó lesz visszanézni.

Mitől lesz ilyen óriási méretű?

Amúgy most azt találtam ki, hogy feltöltöm őket youtubra, beállítom privátra, hogy senki ne tudja megnézni, aztán letöltöm Freemake Video Downloaderrel... Jobb nem jut eszembe egyenlőre :S



2017. szept. 25. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Azert olyan bazinagy mert tul nagy bitratat hasznalsz. Bar ez sok mindentol fugg.


Ime:

Felbontas:

FPS:

Bitrata:

+Ha agyon van effectezve akkor ne csodalkozz.


Az en verziom:


"Main Concept AVC/AAC": (mp4)

1920x1080 vagy sima HD

Profile:Main

Frame Rate: 29,970 NTSC

Field order: None (prog.scan)

Var.Bitrate:


Max:24,000,000

Average: 12,000,000

Ezek alap beallitasok. Nallam 4 perces video olyan 200-300MB kozott van. Ha igy is nagy akkor vegyed lenneb.


Es encode mode:Render usin CUDA if available. Ezzel a beallitasal gyorsabb lesz a rendereles. (nekem egy GTX 750Ti) video kartyam van.

2017. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálom így a következőt.
2017. szept. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!