Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a fekvő képemet...

Hogyan tudnám a fekvő képemet átméretezni állóba?

Figyelt kérdés

Adott egy fekvő viszonylag jó minőségű képem,amit androidos telefonomon szeretnék háttérként beállítani,de mivel fekvő,így annyira kinagyítja a telefon,hogy homályos lesz...😞 De úgy tudom az átméretezés ill. felnagyítás segítene rajta,csak nem tudom hogy kell,ill.a fő probléma,hogy azt nem tudom milyen oldalon vagy programban tudnám ezt megcsinálni...

Köszönöm előre is!



2017. szept. 26. 21:43
 1/5 tabaki ***** válasza:
100%

Csak félig értem, mit akarsz, de ez egy jó online képszerkesztő, biztos, hogy tudja:

[link]

2017. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szerintem ez megtudod csinálni a telefonon is főleg ha újjab android fut rajta.Mi a telefon tipusa?

A galériában szokott lenni egy "szerkesztés" vagy "forgatás" kiválasztható menű pont.

Esetleg androidon is megcsinálható így.

2017. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huawei p9 lite (2017) telefonom van :D

Nem tudom,hogy így érthető-e,de: Az a lényeg,hogy van egy fekvő tájolású képem aminek a közepén van egy csávó...na most én ezt háttérképnek szeretném beállítani,de mivel fekvő,így a telefon nagyon kinagyízja a képet,ill.a fő problémája,hogy mivel kinagyítja,így homályos is lesz az amúgy viszonylag jó felbontású kép...tehát szerintem az lenne célszerű,hogy a fekvőből állót csinálni úgy,hogy a kép közepén lévő karaktert méretezném át,ezáltal talán nem nagyítaná fel akkorára a telefon és így nem is lenne homályos...

2017. szept. 27. 17:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Pl.itt ez a kép: [link]


Ez hasonló az én képemhez(nem tudom linkelni,mert videóból lett screenshotolva),itt is az van,hogy fekvő,a közepén pedig karakterek vannak...na most ha ezt beállítjátok háttérképnek,akkor kinagyítja és elhonályosítja emiatt...ezért kellene úgy megcsinálni,hogy álló legyen

2017. szept. 27. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt,hogy ugye úgy vágom meg,de akkor is az van,hogy kinagyítja és emiatt homályos lesz...ezért gondolom,hogy a méretekkel kell babrálni vagy valami 😀
2017. szept. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!