Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés 0xc0000005...

BarnaTibor 2201 kérdése:

Windows 7 telepítés 0xc0000005) hibakód. Segítség?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt vettem egy új alaplapot MSI h81m e33 i5 4460 proci stb. Telepíteném a Windows és valami ok véget nem tudja gép telepíteni magát 0xc0000005) hibakódot ír ki. Ennek oka miért van és hogyan tudnám megcsinálni? Válaszokat előre is köszönöm!:)
2017. szept. 27. 10:07
 1/7 sharkxxx ***** válasza:

Először formázd le a merevlemezt.

Ha ez nem segít, akkor valószínűleg rossz a RAM. Cseréld ki egy másikra.

2017. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen sok mindent jelenthet ez a hiba kód. RAM -ok, HDD, Szoftver...

Ha új hardverek akkor legvalószínűbb hogy régi a telepítő, és nem tartalmazza az alaplapi SATA vezérlőd AHCI driverét.

Windows 7 SP1 -el érdemes telepíteni, abba már integrálva lettek ezek.


Lehet régi HDD, akkor akár annak hibája okozhatja, nem tudja hiba nélkül írni.

De akár csak sima érintkezési hiba is lehet a HDD adatkábelnél.


Ez a hibakód kb. annyit tesz: SOS Valami baj van!

2017. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már többször is leformáztam a hdd és nem segített. 2gb ddr3 1333mhz ram, de nem tudom mi a márkája nincsen feltünteteve. Windows 7 ultimate 32bit telepíteném de nem sikerült. A Windows telepítését pendrive al keztem el ami egy rufus programal készítettem. Ennek ellenére lehet hogy ram mennyiség márkás kel? Amivel kontabilis? Vagy lehetséges hogy BIOS van kell valamit állítani? Tanács talán vagyok, feltet kérdésekre válaszokat előre is köszönöm!
2017. szept. 27. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A telepítés melyik részénél írja ki a hibaüzenetet?
2017. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt -memtest-.
2017. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Windows-fájlok kibontása 28%

A Windows telepítője váratlan hiába ütközött. Ellenőrizze, hogy a telepítési források elérhetők e, és indítás újra telepítést.

Hibakód: 0xco0000005

2017. szept. 27. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
hmmm. Memóriateszt is jó ötlet, de nekem a pendrájv a gyanús. Meg kellene formázni és újra tenni a telepítő cuccot. De ez is csak tipp
2017. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!