Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van hogy letörlök...

Az miért van hogy letörlök valakit MSN-ről de nem tiltom (hogy rám tudjon írni) de mégsem vagyok fenn neki soha?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tiltás nélkül törlöd akkor látnia kellene téged.
2010. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig nem lát.és nem csak nálam van ez a probléma.:(
2010. máj. 27. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsit logikusan gondolkozz, ha te letörölsz valakit és bejelentkezel akkor csak azoknak a személyeknek küld jelet akik benne vannak a listádban
2010. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

eleve beszéltem vele mármint személyesen(szépen beégtem,azt hittem eddig fenn vagyok neki csak nem ír). aztán visszavettem, és nem volt ott a tiltás jel, holott ha valaki olyat veszek vissza akit tiltottam is, akkor egyuttal fel is kell oldanom.

több barátom is említette már.

2010. máj. 27. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
érdekes, mert ezelőtt működött
2010. máj. 27. 21:42
 6/9 anonim válasza:
nálam is ugyanez van, csodálkoztam én is. egyszer mondta egy ismerősöm akivel nem beszéltem 1-2 hónapig, ezért letöröltem, és felhozta hogy miért nem vagyok mostanában msn-en... hát azóta többen is mondták, hogy nem látnak, bár gőzöm sincsen hogy miért, úgyhogy én is kíváncsi vagyok a válaszokra. lehet h ez a 2010-es msn hibája.
2010. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de jó, mármint hogy akkor nem az én gépemben van a hiba hanem az msnben. :D hát elég szar, a partnerlista karbantartó is elb*szódott a mostani msn-ben.
2010. máj. 27. 21:47
 8/9 anonim válasza:
pontosan. a partnerlista karbantartóban akit én veszek fel, az rendszerint "nem szerepel a listámon".. úgyhogy nagyon fontolgatom hogy letöltöm a régi msn-t :/
2010. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) az a baj hogy azt pedig már nem lehet használni, vagyis az én gépemen a régi van, abba nem tudok belépni mert kiírja hogy szükséges hozzá az új verzió. de van olyan akinél működik. próbáld ki!
2010. máj. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!