Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszanyerni a...

Hogyan tudom visszanyerni a képi és videó adatokat? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Komoly, hozzáértő személyek segítségét szeretném kérni a fotóink és a videóink visszanyerésében!


Megközelítőleg 3,5 ezer fotóról, illetve 6 órányi videó felvételről lenne szó, amit sajnálatos egy hiba miatt töröltem a számítógépemről. Egy program segítségével vissza tudtam állítani a fájlokat, de a fotók esetében a következő hibaüzenetet kapom: A Windows fényképnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezi a fényképnézegető legújabb frissítéseivel. - A videók esetében hibaüzenetet nem kapok, hanem csak egyszerűen nem játssza le a felvételt. A lejátszó kiírja, hogy hány perces az adott videó, de el nem indítja.


Szeretnék megoldást találni a probléma kiküszöbölésére, mert az eljegyzési felvételeinkről van szó.


Köszönöm szépen!



2017. okt. 1. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Azt a merevlemezt, amin az adat van, VEDD KI A GÉPBŐL!

Ha az OS is azon van, simán felülírja menet közben, és

egyre kevesebb esélyed van visszahozni.

2. Másik gépről pl GetDataBack-et elindítod. Kiválasztod

a fizikai lemezt! Arra ráengeded az adatkeresést. Találni

fog néhány filerendszert. Mindegyiket (lehet újra kell

indítani majd hozzá) végignézeted, és lementeted vele.

Lehet minden 2-3 példányban lesz meg, viszont esélyes,

hogy legalább az egyik példány értelmes kép lesz.


Persze a legjobb az lenne, ha 1-1ben először egy lemez-

képet mentenél.


Elsőre ezt próbálnám meg.

2017. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Többféle helyreállítóval kell próbálkozni - például a GetDataBack amit előttem írtak -, de az sajnos már előrevetíti a sikertelenséget hogy a visszahozott fájlok sérültek. Ez abból látszik, hogy nem nyitja meg őket. Valószínűleg részlegesen felül lettek írva, ilyenkor meg már nem nagyon van rá olcsó megoldás. Ha ilyen fontos a cucc akkor másolatot kellett volna belőle tartani...
2017. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!