Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msc kiterjesztésű fájlokat...

Msc kiterjesztésű fájlokat lehet társítani mmc hez?

Figyelt kérdés

windows 10 pro x64


Nos nekem egy olyan gondom lenne,hogy anno került a gépemre egy olyan fájl ami titokban szépen társította magához az msc végződésű cuccokat.Felügyeleti eszközöknél amik vannak pl services.msc vagy esemény napló vagy feladat ütemező,stb... Nos a fájlt ki irtottam viszont elméletileg az mmc.exének kéne megnyitnia ezeket az msc fájlokat nos mivel a félügyleti eszközökben parancsfájlok vannak ezért azoknál be állítottam a rendszergazdai jogokkal indítást így indulnak az msc végződésű alkalmazások viszont ha meg nyitom pl a services.msc vagy más ilyen msc s cucc eredeti helyén lévő fájlt és arra kattintok az nem indul el csak felhozza,hogy társítsam,ilyenkor meg próbálom társítani őket az mmc.exéhez de akkor meg hibát ír ki.Valahogy meg lehet oldani,hogy az eredeti helyen lévő fájlok is egy kattintásra induljanak és ne a társítás ugorjon fel?Ja amúgy az eredeti fájlok is indulnak ha rendszergazdai jogokkal indítom őket de simán nem csak társítás jön fel


[link]



2017. okt. 1. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!