Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találom a =SZÖVEGÖSS...

Miért nem találom a =SZÖVEGÖSSZEFŰZÉS függvényt Excel 2016-ban?

Figyelt kérdés
Elvileg a 2016-os Excelben már szerepelnie kellene ennek az új függvénynek a korábbi =ÖSSZEFŰZ helyettesítésére. Én viszont sehol sem találom, pedig a legfrissebb verziójú Excelem van. Valami ötlet?

2017. okt. 3. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van Office 365 előfizetésed? Itt azt írják, hogy csak azzal működik:

[link]


Mondjuk ez elég köcsögség az MStől....

2017. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez akkor elérhető, ha van Office 365 előfizetésed és frissítve van az Excel.
2017. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehet a probléma. Nekem csak a sima 2016-os van meg, nem jár hozzá semmilyen frissítés. Köszönöm a válaszaitokat!
2017. okt. 3. 07:53
 4/5 Kovács G. válasza:
Ez ügyben én is leveleztem az MS-sel. Sajnos még függvénnyel - INFO("verzió") - sem megállapítható, hogy ki melyik verziót is használja. (Mindegyiknél 16.0-át kapunk eredményül.) Így ezen függvény használata esetén egy másik gépen hibát kapunk, ami nem szerencsés. így én nem használom ezt a függvényt, pedig jó lenne! Ha van valamilyen más megoldás, akkor én is szívesen venném!
2018. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Az új neve a FŰZ

A kompatibilisek között meg megvan az ÖSSZEFŰZ is.

2018. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!