Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Originben 1 játékra lehet...

Originben 1 játékra lehet több kódot is beváltani,1 felhasználón belül? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Előrendeltem a Fifa 18-at egy bizonyos cégtől aki cseh és lengyel nyelven küldte ki nekem és beaktiváltam a kódomat de játékon belül nem lehet nyelvet váltani, már próbáltam sok módszert de semmit nem tudtam tenni ez ellen.


A terméket visszaveszik és az árát is kifizetik.


A kérdésem az lenne, hogy megvenném újra a Fifát de most angol nyelven. Ha megveszem és beaktiválom a kódot Originen belül akkor nem fogok kapni olyan hibaüzenet pl.: ,, erre a termékre már beváltott 1 kódot ezért érvénytelen". Válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 5. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég érdekes az egész. Ha egy játék megjelenik online akkor támogatnia kellene minden verziót amit dobozosan mégis megkülönböztetnek. Tehát Fifa 18-ból csak egyféle létezik, ha esetleg mégis hozzá lehet adni nyelvet akkor az csak egyes fájlok hozzáadását kellene hogy jelentse. Tehát az áruház nem ismer olyat hogy cseh, angol, német, magyar Fifa18, hanem van a Fifa18 amiben van cseh, angol, német, magyar, stb... nyelv. -> emiatt pedig nem aktiválhatod kétszer ugyanazt a játékot.


Nem mellesleg az áruházi oldalon szó sincs magyar nyelv támogatásáról.


Más szolgáltatásnál lehet kérni hogy töröljék a játékot a fiókodból, ezzel elveszted a példányt és újra aktiválható/megvehető, feltehetően Originen is működik ez a lehetőség.

Már az az eljárás is eleve megkérdőjelezhető (mert ilyet nem csinálnak) hogy egy online aktivált játékot milyen alapon vesz vissza egy áruház és fizeti vissza a pénzed. Hiszen a játékot nem veszted el tőle, tehát ezzel a módszerrel bármilyen játékot megvehetnél, aktiválhatnád majd visszakérhetnéd a pénzedet. Nem véletlen hogy digitális kódok vagy digitálisan is aktiválható dobozos játékok esetén soha nem kérhetsz visszafizetést.

2017. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!