Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf fájlba lehet valahogy...

Pdf fájlba lehet valahogy jegyzetelni?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom az órai slide show-t pd formátumba töltötte fel, ezért meg sem várja hogy tudjunk jegyzetelni az óráján, mert "úgy is fent van az interneten" címszóval áttekeri őket. Ki szerettem volna őket nyomtatni de amikor megláttam hogy 150 oldal körül van... hát azt azért még se. (Ráadásul majd fog kiadni arról tájékoztatót, hogy mit kell megtanulni ezért tényleg fölösleges lenne arra költeni, hogy kinyomtassam mindet)


Van valamilyen mód arra, hogy a pdf fájlra tudjak jegyzetelni? Van digitális rajztáblám ilyen egész kicsi méretben is amit tudnék magammal vinni, de nem hiszem, hogy az rendelkezik olyan programmal ami ezt megengedné.


Az egyetlen megoldás ami nekem eszembe jutott, hogy gyors print screen amiről éppen beszél, bemásolni word-be és aztán szövegdobozzal oda jegyzetelek ahova akarok. A baj csak az, hogy ez igen lassú módszer szerintem.



2017. okt. 7. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van igen, csak pdf szerkesztő kell hozzá. [link]
2017. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Acrobat Readerben is van jegyzetelési lehetőség, nem tudom, ilyenre gondoltál-e. Kb. így néz ki:

[link]

2017. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A PDFXChange Viewer-ben "csak" ennyi fajta jegyzetelési lehetőség van.


[link]

2017. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!