Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelez hibát a letöltött...

Miért jelez hibát a letöltött program?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni a VDownloader programot, először megjelent egy táblázat, hogy le kell hozzá tölteni a Framework 3.5 keretprogramot, letöltöttem, aztán letöltöttem a VDownloader-t is, de amikor meg akarom nyitni hibaüzenetet küld és nem lehet megnyitni. Nem tudom mi hiányzik még ahhoz, hogy letöltődjön. WXP kell és van is.

Ha valakinek van ilyen programja kérem segitsen. Köszi.


2010. máj. 28. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről van szó? [link]

Én is hiába töltök le bármilyen kiegészítőt a Firefox Addonsról, telepíteni nem tudom. 228-as hibát jelez. Állítólag az ESET Smart Security tűzfala okozza ezt. Ha viszont kikapcsolom, a Windows tűzfal nem véd semmit. Ezt nem lehet vállalni, ezért én minden kiegészítőt a gyártó honlapjáról töltök le.

2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Erről van szó. Amikor először próbáltam letölteni ezt az üzenetet kaptam:

Dotnet Framework 3,5 is required for this version of VDownloader. We will redirect your browser to a file which you need to download and run. You can do this while VDownloader is being installed.


Utánna letöltöttem a Framework 3,5-öt, és ujra próbálkoztam a VD-el, és akkor küld hibaüzentet, megnéztem a részleteket, de hosszu és nem is tudom igazán mit ir. Én is Mozilla Firefoxot használok, de próbáltam Inter Exp.-ről is ott is ugyanez a helyzet.

2010. máj. 29. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Google Chrome (az 5-ös), bár még béta, de nagyon jó ilyen esetekben, mert beépített, automatikusan induló fordítást ajánl fel. Én sem tudok annyira angolul, ezt használom. Innen töltsd le: [link]
2010. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap találtam meg a program 0,5-ös változatát zip formátumban, azt sikerült letölteni lehet a 3,5-ös exe-be van azért nem jött össze.
2010. máj. 30. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!