Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy vírtuális pc-n lehet...

Egy vírtuális pc-n lehet játékot futattni, és az én gépemre melyik vírtuális pc programot ajánlott le tőlteni, és egy eleve win 7-es gépen lehet win 10-es vpc-t csinálni?

Figyelt kérdés

Van a gépembe, 3'5 GB RAM ,egy athlon x2 5200+ ,és egy Radeon HD 3650 512 MB 32 vagy 64 MB Videót memóriát akarok adni neki ,és ram-ból pedig 300 MB-t ,de ha nem lehet ,elég lesz neki a 256 MB is ,és win 7-es gépen lehet vírtuális pc-t csinálni win 10-el ha meg nem akkor win vista-val érdemes e meg csinálni vagy inkább csak win xp-vel vagy win 2000 csináljam ,de a cél elejinte még a win 10 ,ha érdemes csinálni arra?!

A procit nem nagyon kenem ,hogy procival mit kel csinálni,ezért írja le valaki érthetően válaszba?!



2017. okt. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert akarsz virtualis gepen jatekot futtatni?


A legtobb virtualis gep nem is emulal videokartyat. Nem jatekra valo.

2017. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Csak ki szeretnéd próbálni a Windows 10-et?

Így szerintem virtuális gépben nagyon lassú lenne.

Legalább 1GB memória kell neki, de ha tényleg használni is szeretnéd, akkor inkább 2GB.


Inkább feltelepíteném a meglévő Windows 7 mellé külön partícióra vagy merevlemezre.

Ha nincs külön partíció, akkor levágsz valamelyik meglévőből 30GB-ot (pl. Easeus Partition Master Free programmal) vagy kicsit többet, ha sok programot is telepítenél rá.

Windows telepítés után, - bekapcsoláskor kiválasztható, hogy melyik rendszer töltődjön be.

Ha nem tetszik letörlöd, így: https://www.youtube.com/watch?v=8Dv18EJ0YmM

2017. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben ezt én értem nyílán nem Quantium Breakott akarok futattni a vírtuális pc-n ,hanem csak egy gta san andreast akkor elvinne vagy sem és akkor a win 10-et felejtsük el nem akarom a win 8-at sem ragozni akkor egy windows Vista már jó lenne valamennyire vagy inkább egy xp vagy egy 2000?????
2017. okt. 9. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem közőlni ,hogy a képernyő felbontása a monitoromnak az 1440x900
2017. okt. 9. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!