Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox Live Error 80151909...

Xbox Live Error 80151909 (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap (10.14) amikor beakartam lépni az Xbox-on keresztül a fiókomban akkor a kérdésben látható hibakódot adta ki azzal az üzenettel, hogy jelenleg nem lehet kapcsolódni a hálózathoz (Live-hoz) Lefuttattam egy hálózati tesztet és ott az Internettel nem volt baj, az Xbox Live-hoz nem bírt csatlakozni. A microsoft Xbox Live Állapot jelzőt is megnéztem de nincs se leállás sem összeomlás, így nem tudom mit tegyek. Vettem egy játékot és ez miatt nem bírtam letölteni, ma egy órát jó volt de utána megint nem lép be, offline meg nem birom tovább tölteni...

2017. okt. 15. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez van, csak én offline-ban tolom. K**va idegesítő, mert lassan lép be. És a wifi-vel semmi baj nincs, de nem tud csatlakozni.
2017. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Pontosan! Remélem valaki majd ír ide egy megoldást... :/
2017. okt. 15. 14:58
 3/83 anonim válasza:
Sziasztok, nekem is dettó ugyan ez a probléma, fifa 18-at most vettük játszanánk, de nem jelentkezik be a profilomba, igaz én is offline vagyok, de borzalmasan lassú mire bejön a profilom.Ha rájöttetek valamire hogy mi lehet a probléma irjátok le, köszönöm, a hiba kód szintén ugyan ez, internet kapcsolat jó.
2017. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy történt valami a fejeseknél és azért van nekünk ez a probléma... :/ Amint kiderítettem valamit ide kiírom és nektek privátba!
2017. okt. 15. 16:04
 5/83 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem is ezzel van problémám 80151909 hiba kod.Fekete a live képernyő.
2017. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 tiesto28 válasza:
ugyan ez van nálam is eddig nem volt vele problémám nekem is eljut internetig de a live hoz nem tud kapcsolodni
2017. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Nem szívesen mondom ezt, de lehet,hogy holnapig várni kell :/ Egyébként én nézegettem az "Xbox Live Állapot" jelzőt és ott minden rendben volt, ha valaki olyan látja ezt akinek sikerült megoldania problémát akkor azt kérem, hogy ne tartsa magában! :)
2017. okt. 15. 18:33
 8/83 anonim válasza:
Sziasztok!Ugyanez a problémám!Lassan lép be a profilba, live és internet közt nincs kapcsolat.Tegnap kezdődött,este megjavult,most megint rossz.Megpróbáltam mindent,de semmi nem segített.Ha tudtok valamit,írjatok!
2017. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
Nekem is tegnap este megjavult!! Kb. 10-15 percre... Aztán ma reggel 9-10 óráig.
2017. okt. 15. 19:45
 10/83 anonim válasza:
Sziasztok! Nálam is ugyanez a hiba, ráadásul "Wired Connection". Tehát a Wi-Fi hiba szóba sem jöhet. Minden kipróbáltam én is, semmi eredmény. Várom a megmentőt! Köszönöm.
2017. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!