Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "BOOTMGR is missing" miért...

"BOOTMGR is missing" miért történik ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok az alábbi dolgot írja ki Windows XP alatt. Feltelepítettem egy drivert és amikor újrainditottam ezt írta ki.


Betettem egy másik HDD-t feltettem rá az XP-t és ott meg a Windows se jön be ugyanez a hiba a telepítés után.



2017. okt. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit hibázhat a telepítés során ugyanis ez a fájl az ami segíti a bootolást. Ha ez nincs meg ne is számíts arra, hogy be fogsz tudni bootolni. Nem ír ki semmilyen hibát amúgy a windows telepítése közben a telepítő? Próbáld meg, hogy fullra formázod az egész HDD-t és másik, megbízható forrásból szeded le a telepítőt ha eddig nem onnan lenne. De ha jó is a forrás, én megpróbálnám máshonnan másik verziót letölteni.
2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Kicsit utána néztem és igen, sérült a merevlemezed rendszertöltő rekordja azaz a bootmgr. CD-ről ha tudsz bootolni megoldható a dolog. [link] Kis tudni való erről a dologról. Ami erre megoldás lehet, hogy elindítod a telepítőt. Előhozod a parancssort és ezeket a parancsokat futtatod: FIXBOOT és FIXMBR (megjegyzés, Shift+F10-el hozod elő a parancssort)
2017. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1000éve mentettem, lehet segít [link]
2017. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2017. okt. 17. 02:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper. És mi volt a megoldás legvégül, csak hogy mások is okuljanak? :)
2017. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!