Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van iPhonera valami program,...

Van iPhonera valami program, amivel cirill, esetleg görög betűkkel tudok írni vagy latin betűs szöveget cirill/görög betűkké átkonvertálni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a beállításokban találni lehet ilyen opciót a nyelv és bevitel beállításokban.
2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

okostelefon, billentyűzet... sok telón alapból sok nyelv választ6ó, h melyik nyelven akarsz gépelni, és ami nincs is meg gyárilag, az is letölthető és onnantól máris ír6sz azzal is ;) nekem HuaweiP10Lite van és azon SwiftKey a billentyűzet appjának neve, és letölthető rá bármelyik írás amit csak használ bárki e világon :)

szemléltetésként amint ezt elküldöm (géppel írok éppen), megkeresem ugyanezt a telómon és írok egyet kevert latin-cirill-görög betűkkel (persze csak magyar szavakat), h lásd, h lehet bárhogy írni okostelóval xD

2018. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tεssέκ, ιττ vαn αz ίgέrτ κοммεnτ, αмι ταrταλмαz мιnδεnφέλε βετűτ :) (моndjυκ οroszβόλ csακ αz "м" voλτ εββεn, мεrτ διrεκτ csακ мιnδεnκιnεκ ολvαshατό βετűκετ vάλαszτοτταм)
2018. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezt nem így kell kiolvasni.Olyat akarok,ami átkonvertálja a magyar b-t cirill vagy görög b-re.
2018. aug. 2. 12:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Se a cirillben,se a görögben nincs “s” meg “z” betű.
2018. aug. 2. 12:43
 6/8 anonim válasza:
ez igaz, én csak azt mutattam meg, hogy a bevitel lehet bármilyen (és pl "a", "b", "d", "e", "f", "i", "k", "l", "m", "t" betűk helyére amúgy pont olyat írtam, amit annak kell kiolvasni)
2018. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és bocs, elnéztem a kérdést (az is az volt, ami az utsó válaszod, tényleg), tehát azt szeretnéd, hogy beírod, hogy Moszkva/Moskva (magyar helyesírás szerint kéne írni az orosz szót vagy a kiejtésnek a nemzetközi leírása szerint?) és "Москва"-vá alakuljon át? hát azt sajna nem tudom, mivel lehet elérni...
2018. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Se a cirillben,se a görögben nincs “s” meg “z” betű." - az s-nek /sh/ ejtendő cirill betű valóban teljesen más alakú, de pl hasonló a z-hez a görög zéta alakja ;) sőt pontosítanom is kell, a zéta csak kisbetűként egzotikus alakú, nagybetűként pont Z-nek látom, ha a telóm görögre állított billentyűzetét nézem (de S/s *alakú* betű valóban nincs se cirillben, se görögben)
2018. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!