Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 4GB Kingston Pendrivem...

Van egy 4GB Kingston Pendrivem. Amikor bedugom akármelyik gépbe vagy usb portba/usb hub-ba csak ennyit ír ki: Cserélhető Lemez. Mi a megoldás? Vagy meghalt végleg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek így kell működnie. Alapértelmezés szerint az USB-s háttértárakat ilyen névvel illeti a Windows (is). A tartalmát meg tudod nyitni a sajátgépből/számítógépből. Ha szükséges ott jobb gombbal rákattintva át is tudod nevezni.
2010. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam valamit :S Ezt írja ki ha belépnék: Helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba: F: . se formázni nem tudom se semmit. mndenem rajta van/vagy volt már most ha elromlott az sz@r.
2010. máj. 29. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:

az nem pendrive, hanem kártyaolvasó.


ha mégis pendrive lenne, akkor megdöglött. (1000% hogy samsung chip van benne)

2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az én pendrivommal, amit épp ma cseréltettem be garanciával.

Emtec 4Gb

2010. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi megoldás nincs?
2010. máj. 30. 07:28
 6/8 A kérdező kommentje:
sehogy se lehet visszahozni?
2010. máj. 30. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy azt írja ki cerélhetö lemez nemszámit mert van olyan számitogép ami ugy jelzi ki de attól a pendrive nek nincs baja . Különben át is nevezhetitek akármilyen névre és ugy fut , de szombathelyen nekem is a könyvtári gép cserélhetö lemeznek ismeri fel de a pendrive jó müködik .
2011. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Filesystem: RAW
2011. aug. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!