Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SysWOW64, programok nem indulnak?

SysWOW64, programok nem indulnak?

Figyelt kérdés
AMD videokártyáról váltottam át GTX 1050 TI-ra. A beszerelést elvégeztem, a BIOS-t előtte frissítettem. A régi drivert sajnos utólag távolítottam el, majd telepítettem az újat. Ccleanerrel töröltem a registry-t. Egy játék crashelt egy fájl miatt, ami a SysWOW64-ben található, akkor még nem tudtam pontosan mi ez a mappa, gondoltam csak valami junk fileok vannak itt, így kitöröltem majdnem mindent, volt ami elvileg a rendszer működéséhez kellett, így azokat meghagytam, mikor a felugró ablak rájuk kérdezett.. Gondoltam ha valami gebasz van, visszaállítom a lomtárból őket, de a Ccleaner kiürítette. Ezek után furcsa működést fedeztem fel. van játék ami nem indúl, program, ami crashel, van amelyik elindul, de pár fps-em van csak.. Nem vagyok benne biztos, hogy ezek a fájlok elvesztése miatt van ez, mivel ezek törlése előtt nem teszteltem a programokat, így nem tudom, hogy már előtte sem volt valami jó.. Lehet hogy az új videokártyával kapcsolatban felejtettem el valamit elvégezni, nem tudom.. Tudnátok segíteni? Újratelepítést nem szeretnék, mert nagyon sok adat van a gépemen..

2017. okt. 18. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Öreg, a lehertő legnagyobb marhaságot csináltad.


A mappa a 64 bites windows jelentősebb rendszerfájljait tartalmazza. Asszem van egy program, ami még segíthet, vagy ha nem, akkor szerezz egy win10 telepítőt és indíts újra arról.


Utána próbáld meg helyreállítani a fájlokat.


Ha legközelebb nagyon takarítgatni akarod a géped, akkor használd a beépített lemezkarbantartót, ne a ccleanert. Az csak akkor jó valamire, ha férgeket kell irtani a gépről.

2017. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esetleg még az sfc /scannow parancsot próbálhatod meg


[link]

2017. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!