Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki lehet vakarni valahogy a...

Ki lehet vakarni valahogy a OneDrive-ot a Windows 10-ből?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam és nem is fogom, de hiába törlöm, valahogy mindig visszatér. A legnagyobb baj az vele, hogy teleszemeteli a rendszermeghajtót, egy nap alatt több GB-os logokat is képes gyártani, amiket aztán nekem kell kézzel kitörölgetnem, hogy legyen helyem.
2017. okt. 21. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beállítod hogy ne szinkronizáljon automatikusan, és főleg ne vegye át a dokumentumok mappa szerepét, akkor teljesen elhanyagolható és nem is fog semmit csinál. Ez mind a tálcán lévő ikonról elérhető beállításokban ott van.
2017. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gépház - Alkalmazások - Alkalmazások és szolgáltatások - Microsoft OneDrive megkeresése a listában - Eltávolítás.
2017. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AntZ ***** válasza:
2017. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Csak azt tudom beállítani, hogy ne induljon automatikusan. Meg is tettem, ennek ellenére azóta is szemetel.

#2 Próbáltam, nem csinál semmit.

#3 Ha a CCleanerben az uninstallra kattintok, akkor se csinál semmit.

Már azt fontolgatom, hogy írok egy programot, ami minden indításnál lefut, és törli a OneDrive szarjait.

2017. okt. 25. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem tudom nálad miért nem működik, én a leírt módszerrel távolítottam el és teljesen eltűnt, sem a Cleaner-ben sem a Gépházban nem is látható az alkalmazások között és nem is csinál semmit sehol.
2017. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!