Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem windows xp-t...

Letöltöttem windows xp-t torrentről (iso fájl) de a gépem nem tudja megnyitni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

innen töltöttem le:

*****


le is töltöttem torrenten, de ezt az iso fájlt nem ismeri fel a gépem, mit tegyek?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 29. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit akarsz vele csinálni?


1.:megnyitni, hogy megnézd, mi van benne?


Töltsd le a daemon tools-legfrissebb változatát, abba be tudod csatolni, és úgy fogja kezelni, mintha egy cd/dvd lenne ( sajnos boot-ra nem jó, );


[link]



vagy ki akarod írni egy cd-re?


Tölts le egy ingyenes cd író programot, amivel iso-t is ki lehet írni:


[link]


Csak megemlítem, hogy az általad letöltött windows xp angol verzió, bár tartalmazza 2010.02-ig az összes biztonsági frissítést, ami szükséges lehet.


Ha nem tudsz jól angolul, keress rá magyar verzióra, biztos, hogy abból is találsz frissítettet.

2010. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a windows xp-t szeretném letölteni végre, nekem jó az angol is, magyar is jó lenne, de olyat nem tudom hol tölthetnék le!!! ha tudod légyszi segíts.

daemon tools is van a gépemen, de már letöltöttem mégegyszer a szoftverbazis.hu-ról, de így sem nyitja meg ezt a fájlt!

akkor milyen megoldás maradt még, hogy végre le tudjam tölteni valahonnan a windows xp-t?

2010. máj. 29. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Torrentben, amely ingyenesen, regizés nélkül letölthető:


*****


Ha letöltötted (kelleni fog egy kis idő, mert per pillanat csak egy seeder van) írd ki egy dvd-re.


r



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne baszogasd az az ISO fájlt, úgy ahogy van ird ki képfájl-ként,csak azt a 6-7száz MB-os ISOT, ha kész vagy onnantól ott az xp telepítő cd-d
2010. máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: amit belinkeltél magyar nyelvű windows xp: hát 0 seed-del nem nagyon fog lehozni 4.3 gbite-ot szóval ez nem tudom mi akar lenni...

esetleg vki nem tud egy megbízhatóbb linket???

légyszi segítsetek!!!

2010. máj. 31. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
az egy széjjel buherált,tuningolni akart xp lesz,nekem is van olyanom,milyen link kell? eredeti buheramentes xp?
2010. jún. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 facebok88 válasza:
Tud valaki jo xp-t ? amin jo a frissites minden lehet angol is .köszii
2012. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Img burnnel kell ki írni!
2013. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nagy Károly Kristóf válasza:
Fut a gépeden valamilyen windows ha 7 vagy annál több akkor könnyen tudsz 10 -re frissiteni most ingyenes az eredeti a microsoft weboldalán nem is értem mit szórakozól a torrentel (eredeti,megbizható,gyors)
2016. júl. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagy Károly Kristóf válasza:
Itt van 1 videó (olvasd el a leírást) [link]
2016. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!