Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni Gmail...

Tudnátok segíteni Gmail levelezésben? A felfüzött leveleket miért nem továbbítja? Illetve nem jeleníti meg?

Figyelt kérdés
a következő történt a haverom felhívott hogy elküld egy levelezést ami kb 5-6 oda-vissza levélváltásból áll, hogy szerintem mit nem értet meg az akivel levelezett egy műszaki kérdésben ? úgy kezdödött hogy kapott egy levelet , erre Ő válaszolt majd az illető vissza irt, ő erre bővebben kifejtette ...és igy tovább. ezt az egészet elküldi, hogy szerintem ki nem érti a másikat??? de csak 2 levél jött át és az egyikhez tartozó pdf mellékletek. mondta hogy "tekerjek le a "csíkokig" és ott meg tudom nyitni a leveleket, - de itt nincs ilyen - mondtam . addig vitatkoztunk hogy vissza küldtem neki hogy lássa amit küldött, de neki ott voltak ??? ezt már nem értettem és TeamViewerrel összekapcsolodtunk és akkor az Ő gépén láttam az összes felfüzött levelet és azén általam vissza küldött levélben is tényleg ott voltak???!!! Ha erre valaki tudna magyarázatott vagy megoldást hogy mi okozhatja?? valami beállítás ???

2017. okt. 22. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!