Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy programot...

Hogyan kell egy programot TELJESEN kitörölni?

Figyelt kérdés
A regedit fájlokat is.
2017. okt. 23. 12:38
 1/6 tabaki ***** válasza:

Gondolom, pl. a Revo Uninstallerrel.

[link]

2017. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 007Prof ***** válasza:
100%

Eltávolítod a programot, akár a saját

Uninstallerével is, utána a CCleaner-rel

kitörlöd a regisztrációs fájlokat is. Ha

nincs meg a Ccleaner, töltsd le. Reg. fájlok

törlésére az ingyenes verzió is jó.

2017. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Egyéb: [link]
2017. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 belapus ***** válasza:

Többek között a Revo Uninstaller vagy az Iobit Uninstaller is képes arra, hogy a rendszerleíró adatbázisból is törölje a felesleges fájlokat.Ez persze odafigyelést igényel a felhasználótól.

Egy eltávolítás után valamelyik rendszerkarbantartó programot ( pl. Ccleaner, de a legfrissebb verzió a gyártó honlapjáról !! ) is le lehet futtatni vagy marad a manuális módszer.

2017. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valami nem "szabványos" helyre ír, akkor azt semmi nem fogja letörölni. OS újratelepítés a biztos megoldás. De mért kell TELJESEN letörölni?


Mit értesz regedit fájlokon? Vannak registry export (*.reg) fájlok amiket nem törölt? Vagy csak szimplán a registryben tárolt adatokat akarod törölni (amik nem fájlok, csak kulcsok és értékek). Ha látod a fájlokat és tudod, hgoy ahhoz a programohoz tartozik mért nem törlöd csak simán le?

2017. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


5.: Egy játék, battlefield3 telepítése közben nagyon elszúrtam egy dolgot, emiatt nem indul. Kitörölni, újra feltelepíteni már próbáltam.

Hozzátenném, hogy már többször sikeresen telepítettem, csak most hanyag voltam.

2017. okt. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!