Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írtok olyan programot, amivel...

Írtok olyan programot, amivel fel lehet venni hangot gépen belül?

Figyelt kérdés

Pl. mint amivel videót veszel fel és rakod fel youtubera (pl gameplay) de nekem csak a hanganyag kéne.

Amúgy egy játék zenéjét akarom felvenni, csak nincs fent youtubeon és nem lehet letölteni sehonnan.

Aki tud ilyen programot az írjon.



2017. okt. 23. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik játékban van benne és hol?

Zene felismerő alkalmazások vannak pld: shazam meg társai.Amúgy videó felvevővel simán felveszed aztán sony vegassal vagy valami videó szerkesztővel kivágod azt a zenét és mp3 formátumba mented.

2017. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem bonyolítjátok túl, á dehogy. :)

Audacity--Stereo keverő--felvétel. Ennyi.

2017. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 letöltöttem az Audacity-t de nem találom a Stereo keverőt. Hol van?

[link]

2017. okt. 23. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a mikrofon mellet a"fejbeszélő mikrofon (usb)" rá kattintasz lenyílik és ott lesz valami másik probáld ki a többit.

A kis piros körrel indul és azzal is áll le a felvétel ami az ellőállítás és a hatás menű pont alatt van.

2017. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először a windows hangbeállításaiban, a felvétel fülnél engedélyezni kell. Újraindítod az Audacity-t, és a "fejbeszélő"-t átállítod stereo keverőre.

Mp3 ban történő mentéshez szedd le az Lamemp3 plugint !

2017. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 nincs a vezérlőpult -> hangnál sztereó keverő.
2017. okt. 23. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Cok Free PC Audio Recorder


[link]


Ingyenes, kicsi, egyszerű a használata és mindent felvesz a mi a gépen elhangzik. Ez kell neked. Ne bonyolítsuk ezt az egyszerű dolgot agyon.

2017. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 köszi, letöltöttem, és rákattintok az mp3-ra amit felvett de nem hallok semmit belőle. csend van egész végig.
2017. okt. 23. 18:22
 9/9 A kérdező kommentje:
ja semmi, rájöttem hogy kell. #7 örök hála :D köszi
2017. okt. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!