Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni ha ellopták a...

Mit lehet tenni ha ellopták a Steam fiókom?

Figyelt kérdés

Elkellet adnom a gépem mert nagy szükségem volt a pénzre és olyan hirtelen megvették, hogy időm nem volt újratelepíteni a gépet és a Steam ami a gépemen volt elfelejtettem kijelentkezni belőle és most aktiválta valaki a Steam guard mobilhitelesítőt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Telefonszám, e-mail cím ami a fiókhoz van társítva már rég nincs meg.

Viszont ha jól tudom ha megadok pár CD kulcsot amivel a játékokat aktiváltam a Steam fiókba az alapján betudnak azonosítani, hogy én vagyok a tulajdonosa a Steam fióknak?

Próbáltam telefonálni az illetőnek aki megvásárolta tőlem a gépet de nem veszik fel a telefont.



2017. okt. 25. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Supportnak irhatsz.


De gondolj bele. Vendegsegbe megyek hozzatok, felmarkolok nehany CD-t. Irok a supportnak: sajnos se email-t nem tudok, se jelszot, se telefonszamot. Viszont itt ez a nehany CD-kulcs!


Peldaul ha nala lenne a jelszo, authenticator, nalad pedig a telefonszam-email-kodok, akkor te tobbet ismersz, ezert a tied. De igy...

2017. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Robivosi ***** válasza:
100%

Alapszabály: Soha nem adunk el gépet saját rendszerrel!!!

Írj nekik e-mail-t, add meg a cd kulcsokat, de szerintem ez sem garancia, hogy vissza kapod. Ráadásul a böngésződben tárolt minden adatodhoz hozzáfér.

2017. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Captain Logic ***** válasza:
100%
Éppen ott sétált a házatok előtt, és megvette, vagy mi? Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ne legyen időd mindent törölni…
2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A telefonszámot tudom csak a sim kártya lejárt és már a sim kártya se tudom azóta hova keveredett.


Az email cím pedig megszűnt amit használtam és az email cím váltáshoz pedig küldtek valami megerősítő linket amire rá kellene kattintanom de mint mondtam megszűnt és nem tudok rákattintani (lehet kódot küldenek nem linket).


Újratelepíteni pedig azért nem tudtam, mert olyan este 8 fele raktam fel a jófogásra és rá félórára hívtak, hogy érdekelné őt és reggel eljönne érte.

Telepítőt elkezdtem tölteni viszont reggel már nem volt időm újratelepíteni.

Mondta ő, hogy majd újratelepíti de mint látom nem tette meg.


A böngésző adatokat szerintem sikerült megvédenem mert a Google-ba minden eszközt letiltottam amivel be volt jelentkezve.

2017. okt. 25. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De azt erted, hogy pontosan ugyanannyira van hozzaferese az emailhez mint neked?
2017. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szedj össze minden olyat adatot, amire emlékszel a fiókoddal kapcsolatban.


Előző telefonszámoknak is utánatudnak nézni.

2017. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem "ellopták", te adtad neki oda, önként.
2017. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 - Arra az emailre gondolsz amivel regisztráltam Steam-re?

Mert az az email szolgáltató már rég megszűnt.


#6 - Összeszedtem minden adatot.

Már csak a Steam-nek a válaszára várok.


#7 - Az is igaz sajnos.

Azt hittem lesz benne annyi tisztesség, hogy újratelepíti a gépet.

Bár azt se értem, hogy-hogy lépett be a Windows felhasználómba.

Mert telepítéskor meglett adva egy 4 jegyű PIN kód amit minden indításnál kért.

2017. okt. 25. 19:52
 9/12 Captain Logic ***** válasza:
És ha nem ő volt? Amúgy meg nem fog tudni belépni a fiókodba, ha se az email-hez nem fér hozzá, se a telefonodhoz...
2017. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt írta a Steam nem tud semmit se tenni ha nem arról az emailről írok nekik amelyikről regisztrálva lett a Steam.

Esetleg olyat nem lehet, hogy letiltani a Steam fiókot?

Vagy letörölni az összes megvásárolt játékot ami rajta van?

Valamelyiket a Steam support megtudja csinálni?

2017. okt. 26. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!