Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok egy jó programot ajánlani?

Tudtok egy jó programot ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami olyan vírust sikerült összeszedni, ami kikapcsolta a vírusirtót, majd a tűzfalat, majd kiírta hogy törli a vírusirtó korábbi verzióját (itt lecsaptam áramról a gépet), de miután bekapcsoltam ugyan úgy ott a vírusirtó, lehet ellenőrzést indítani stb pedig közben programok között már nincs ott törlődött... Ha pedig újra akarom telepíteni azt blokkolja a vírus, ki is írja hogy kártevő akadályozza. Eset online scanner, malwarebytes is talált fertőzött file-t de hiába ugyan úgy blokkolja és még jelent van.

2017. okt. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát futtasd ezeket csökkentett módban, hálózattal. Ha ezek nem szedik le, újrahúzás a vége.

Még [link]

2017. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :/ Ha ez sem segít és win reinstall lesz belőle akkor mi a helyzet a korábbi fájljaimmal? Menthetek át bármit másik gépre? Iskolai, munka és személyes cuccokra gondolok semmi program stb. Csak mert attól félek átviszem a vírust és eddig nem mertem sámmit sem átrakni, bár pendrive már érintkezett másik géppel mert az antivirust és a többit azon kellett rárakjam.
2017. okt. 26. 14:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem engedi telepíteni a nortont.
2017. okt. 26. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is lődd ki a process-ét, majd töröld manuálisan, ezután kell csak telepíteni pl IObit Malware Fighter Pro +kaspersky.
2017. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem engedi feladatkezelőben kilőni az irtót... sőt 90%-on pörgeti a processzort
2017. okt. 26. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

valszeg valamilyen bányaprogi, startup-nál tiltsd,vagy a CCleanerben, biztos hogy ki lehet lőni olyan nincs, hogy nem.

-vagy csökkentett módban.

2017. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!