Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy magamat...

Miért van az, hogy magamat elérhetőnek látom MSN-n, a partnereimnek meg azt mutatja, hogy rejtve vagyok?

Figyelt kérdés
Előfordult már az is, hogy rendben be tudtam jelentkezni, már javában egy jó ideje msn-eztem és egyszercsak írják, hogy most miért léptem ki... Már ezt csinálja vagy három napja és kezd nagyon idegesítő lenni. Főleg azért mert én végig bejelentkezve látom magam. Mit lehetne ez ellen tenni? Vagy mi ez egyáltalán? Már 2x újratelepítettem és mégis csinálja. Nagyon idegesítő. Könyörgöm ha valaki tudja, hogy ez miért van, vagy tud rá megoldást az segítsen. Előre is köszönöm!
2010. máj. 30. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm.

Az új MSN úgy szar ahogy van, nekem pl pár perc, néha pár óra után eltűnnek a hangok...

2010. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elég szar. Ráadásul azt olvastam, hogy az új ami nyár elején fog kijönni, az csak Vistán + Windows 7-en fog futni. Na mondom fasza, akkor azt sem kell feltegyem. De tényleg nagyon bosszantó. És az a legrosszabb, hogy nekem eddig semmi problémám nem volt az MSN-el, ezt most kezdte el 3-4 napja és már nem tudom mit csináljak vele. Gondolkodtam rajta, hogy leszedek egy másik beszélgetős programot, de semmi normálisat nem találtam ami magyarul is elérhető és még színvonalban is megközelítné az MSN-t. Esetleg ha mégis tud valaki ilyet, akkor azt is megírhatja. Hajlandó vagyok váltani. :)
2010. máj. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!