Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft. Engedhetem?

Minecraft. Engedhetem?

Figyelt kérdés

A 9 éves lányom issza a véremet, hogy játszani akar vele. Mester MC, Legendary MC ingyenes a fiam szerint, de találtam belőle fizetőset is. Semmi illegális nincs a laptopján, és nem is akarom, hogy legyen. De a vásárlást sem preferálom az ingyenessel szemben. Kitöltött Windows fiókkal (A születési év régebbi), saját nevével jelentkezik be.

Hogyan tudom megoldani, hogy soha senki, semmilyen körülmények között se tudja "megtalálni"? Mármint, hogy a gépbe beírt adatok, kémkedések alapján. Nyilván más kérdés, hogy ő mit ad meg magáról. Azt tudom kezelni - most még. Az internettől sajnos nem tilthatom el, de már nem elégszik meg a "tuti helyről" (Play-Windows áruház) letölthető ingyenes játékokkal.

Maga a játék ellen nincs kifogásom. De nem ismerem, nem tudom mit oszt meg a gépről, és miket másol le róla, mit hol, milyen céllal tárol, és kikkel oszt meg. Az ÁSZF-ekben meg csak az van, hogy ők a tejhatalmú urak, és azt csinálnak, amit akarnak. Ezt el kell fogadni, vagy lemondani róla. Elolvasni is felesleges, de megtettem már párszor.

Most mit tegyek? Mi lenne a legkevésbé rossz?


2017. okt. 28. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

a Legendary MC-t nem ismerem, de a MesterMC-t igen. A mestermc nem fizetős, de a bányaközpontban el tudod a pénzed költeni. A mojang jóváhagyta, és úgy tudom nem illegális. Ha egyszemélyes módban játszik, akkor tudja élvezni a játékot, anélkül, hogy bárkivel "találkozna". De ha fellép egy szerverre ott már bárkivel szóba álhat, de van egy parancs ami letilja hogy bárki ráírjon a játékon bellül.

Szerintem ha nem akarod hogy bárkivel szóba álljon, akkor a minecraftnak egy tört verzióját töltsd le. Így is fel tud lépni szerverekre, de ha nem tud szervereket hozzáadni, akkor nagyobb biztonságban van és alapból csak egy szerver van a tört minecraft kliensben, de ahhoz hogy ott játszani tudjon, regisztrálni kell a karakterét a szerveren. Szerintem ezt töltsd le.

2017. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5-6 év múlva meg boldog-boldogtalannak mutogatja majd a facen a szelfijeit... nem értem, minek ez a nagy óvatoskodás. A Windows-os fióknak amúgysincs köze ahhoz, milyen adatokkal regisztrálsz az ilyen privát szerverekre, amiket egyébként sem ellenőriz soha senki a világon, hogy mit kezdenek a felhasználók adataival. Felesleges köröket futsz.
2017. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!