Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videó szerkesztő ami...

Jó videó szerkesztő ami ingyenes és a végén nincs rajta a program neve?

Figyelt kérdés

Már többször megszívtam,hogy egy-egy videó készítő program után kész vidin ott a programm neve.


Ha tudtok ajánlni vmi azt megköszönném.


Fotózok és videókat csinálok hobbi szinten. Ezeket szeretném egy vidibe berakni.


2017. okt. 28. 16:55
 1/5 belapus ***** válasza:
2017. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
blender
2017. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

@#2:

Persze, az is ott van a linken, a sokadszorra közölt szokásos felsorolásban, ne fussuk már le századjára is ugyanazt a kört.


@Kérdező:

Az ingyenes programok nem rakják rá a nevüket a munkádra. Ha ilyesmit tapasztalsz, az épp annak a jele, hogy fizetőssel kísérletezel. Bizonyára olyan letöltőoldalakon nevelkedtél, amelyek „ingyenes letöltés” címén próbaváltozatokat sóznak rád, de ezzel csak magadnak keresed a bajt. Változtass a letöltési szokásaidon. A valódi ingyenprogramokat egyszerűen a saját, hivatalos honlapjukról szerezheted be, és kész, semmi szükséged közvetítőkre.

2017. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Honnan tudom melyik a valóban ingyenes program?

Akárhogy írtam be eddig és volt mikor a videó szerkesztő saját oldaláról töltöttem le. Nem adott meg 30-60 napos próba napot. Azt hittem tök jó ingyenes minden funkciót engedett aztán a kész vidi össze rakása után a vidiben kiírta a progi nevét.

2017. okt. 29. 12:49
 5/5 tabaki ***** válasza:

Túl nagy rálátásom nincs, az igaz, de én csak egyet ismerek, amelyik egyértelműen átejtésre játszik: Az „új” (hamis) Windows Movie Maker az, amelyiknek a honlapja is megtévesztő módon rejtegeti, hogy nem a Microsoft valahai ingyenprogramjáról van szó, hanem egy 30 eurós utánzatról. A tisztességes oldalakon ellenben általában könnyű megtudni, ha csak próbaidős vagy demóváltozatot tölthetsz le, meg megtalálni a „buy” gombot -- hogyha pedig ingyenes- és fizetős verzió is létezik, akkor a kettő összehasonlítását, az ingyenes program használatának jogi feltételeit és egyéb ismereteket.

Egyébként az említett letöltőgyűjtemények is segítenek a keresésben, persze nem éppen teljes gőzzel, inkább arra törekednek, hogy ne nagyon szúrja a szemedet a szükséges infó... De ha kitéped magadat a nagy FREE DOWNLOAD gomb bűvöletéből, a legtöbbször közlik a program jogállását, és, ami ennél hasznosabb, a hivatalos oldalának a linkjét. Ha ott se tudod biztosan megállapítani, akkor valami sumákolásról van szó, jobb, ha nem is bosszantod magad vele. Végső esetben pedig telepítéskor igenis olvasd el leokézás előtt az orrod alá tolt licenszet, amelyen az ember hajlamos nagyvonalúan átugorni. Abban bizony még a csaló WMM esetén is megtalálod a használat pontos feltételeit (beleértve a pofátlanul rövid próbaidőt is). Ugyebár, erre fognak mutogatni, ha bármi miatt reklamálni próbálsz, hiszen te magad fogadtad el. Neked viszont ugyanakkor segít, hogy elkerüld az ilyen kelepcéket.

A linkelt oldalon felsoroltak valóban ingyenesek -- nem kell elhinni, járj utána. A személyes kedvencem egyébként nekem is a Blender a maga egyszerű és sokoldalú videószerkesztőjével, csupán az vele a probléma, hogy az a nagy és igencsak összetett 3D- modellező és animációs szoftvernek egy mondhatni, mellékes funkciója. Magában a Blenderben eligazodni már körülményesebb.

2017. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!