Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom VÉGLEGESEN le...

Hogyan tudom VÉGLEGESEN le törölni a windows appjait?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Természetesen a windows szemeteit (Candy,Minecraft,facebook,idojaras,grove,fényképek,hírek,xbox stb stb)

nem lehet le törölni a windows "programok törlése és telepítése" menü alatt.

Azonban Pl Ccleanerrel le lehet szedni.

Az előbb le töröltem az összes ilyen felesleges sz.rt rá 2 percre MAGÁTÓL vissza is rakta szépen.

Hogyan tudom véglegesen le törölni, hogy aztán ne töltse le magát újra?

Vagy mit kell hozzá át állítanom?

Előre is köszönöm szépen (Win10 pro)



2017. okt. 29. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Start menüt megnyitod, jobb gomb az adott appra, és eltávolítás.

Viszont ha jön egy nagyobb frissítés, mint pl most az őszi alkotói frissítés, akkor mindenképp vissza fognak települni ezek a dolgok.

2017. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AntZ ***** válasza:

Ez a legjobb módszer:

https://www.youtube.com/watch?v=kU0HdUGIDww&ab_channel=R.Edi..

Csak a csatlakozást (miracast view), és a mixed reality portal-t nem lehet vele leszedni.

2017. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy ha már újvwin 10-est szeretnél akkor ajánlon a windows 10 N verziókat bérmeik verziók win 8.1 N stb...de az előzöké is jó!
2017. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy a N verziókba nem rakta bele minden f€szságot meg sz?rságot de hogy kéénézegető meg windows media player and cenet a microsoft oldalárol lekell tölteni ;)
2017. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi `képnézegető,windows media player and center :)
2017. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Windows fényképnézegető és a Windows Media Player is alapból bele van építve a Windows 10-be. Igaz, a Fényképnézegetőt elrejtették rendesen, de regisztrációs kulcsokkal elő lehet szedni. Ha felrakod a CCleaner nevű program legújabb verzióját, ott az összes beépített Windows 10-es applikációt el tudod távolítani.
2018. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!