Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Picasa képszerk. Programhoz...

Picasa képszerk. Programhoz értők?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mióta újratelepítettem a gépem, azóta a picasa másképp viselkedik, mint korábban. Régen beolvasta az összes képet a gépen elsőre és utána benne maradt a programban, ha megnyitottam, nem kezdte el újra az összes mappát, képet berakni, hanem már rögtön benne voltak és csak az újakat, amik azóta lettek, azokat olvasta be. De most minden egyes alkalommal, ha megnyitom, üres a picasa és bár elkezdi magától beolvasni a képeket, csak az 1/3-a jelenik meg, a többit nekem kell berakni.. ami elég sok idő 5000 fotónál. Miért nem "jegyzi meg"? Miért ürül ki minden alkalommal? Vagy legalább ha már minden alkalommal újra beolvassa, akkor miét nem sikerül neki az összeset? Mit csináljak vele?
2017. okt. 31. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállításaiban alapól mindenhol keres minden alkalommal.


Itt kell beállítani egy mappát csak a keresésnek. pl "Fotók", ahova az összes képedet érdemes pakolni. Ezt az Eszközök/mappakezelőben állíthatod be. Piros X a felesleges mappákhoz (jó sok van). A "fotó" mappára pedig keresés mindig. A változásokat fogja beolvasni mindig.

2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tökmindegy, hogy 30 mappából keres vagy egyből. Nekem az összes kép kéne. Ha midnet egy mappába rakom, akkor 1 mappából tölti be a több ezer képet, de minden alkalommal újra betölti és ez sok idő.. ami még nem lenne olyan nagy baj, ha legalább mindet betöltené. De a mappának csak a felét tölti be kb. A többit nekem kell kézzel betöltetni vele. Régen a picasa egyszer betöltötte és a köv. bekapcsoláskor nem töltötte be mindig újra a képeket, hanem ami benne volt, azt már egyből megjelenítette.
2017. nov. 2. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jelennek meg baloldalt a mappák egyből? Nálam csak azt olvassa be ami új a mappában, amit beállítottam>>>mappakezelőben.


Próbáld újra telepíteni, vagy használd portable verzóban. Nekem portable van, semmi gond vele. 3.9.141 verzió.

2017. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!