Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látható a torrentlis...

Miért nem látható a torrentlistalista a qtorrent programomban?

Figyelt kérdés

Jó ideje töltök le fel de ilyen még nem történt. Bal oldalt mutatja hogy van pl 9 torrent a listámban ebből 5-öt seedelek, 2-őt letöltök stb. de jobb oldalt csak egy nagy fehér semmiség van. Nincsenek felsorolva, így nem látom melyik torrent hol tart, nem tudok törölni a listából stb. semmit nem tudok csinálni. Ha fent rákattintok a torrent hozzáadására, azt írja a torrent már a listában van.

Egyszerűen meggajdult az egész......

Ötlet, hogy hogyan tudnám láthatóvá tenni a listát?


2017. okt. 31. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy más feltétel is ki van még jelölve a bal oldali sávban? Így kiszűrt mindent annak a feltételnek megfelelően, csak nincs rá találat ezért üres a jobb sáv.
2017. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi nincs kijelölve, nem is állítgattam semmit. Kb egy hete töltöttem le utoljára, akkor még minden ok volt. Ma mikor hozzá akartam adni 1-2 dolgot, már nem látszanak. Közbe működik a program, mert benne maradt amit ma el akartam indítani és jelezte is a program, hogy letöltés kész.

Így néz ki a képernyőm:

[link]

2017. okt. 31. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor sem jelenik meg semmi ha a főkategória helyett a konkrét kategóriát jelölöd ki (aktív, seedelés, stb...), csak két ötletem van: ha program- és rendszerújraindítás után sem javul meg akkor újratelepítés, hátha valami programhiba miatt van amit a friss telepítés kijavít; vagy klienscsere (qBittorentre).
2017. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma! Furamód, ha hozzàadtam milyen màs adatokat mutasson a torrentről pl lejàtszàs, méret, aràny stb azokat mutatta, de a régen bejelölteket nem. Próbàltam először hogy kivedzem a pipàt visszarakom a régieknél, de így sem hozta vissza. Felidegesített és alapértelmezettre tettem az àllapotsort. Erre visszajött minden. 😂😂
2017. okt. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!