Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Twitch vírusos?

Gergoo12 kérdése:

A Twitch vírusos?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Twitchet, másnapra mikor beindítottam a gépemet, beindulás után 15 mp-re egy lila képernyő jött elő, és a közepén egy Twitch logo, először azthittem hogy tölt, de miután pár óra után is ez volt, ls semmit nemtudtam csinálni, alt+tab működött csak előre nem hozta ki a feladatkezelőt meg stb... Semmi, valahogyan sikerült kikapcsolnom, egyáltalán nemtudom hogyan, rögtön letöröltem a twitchet, rákerestem a keresőben, és egy twitchfkd file-t találtam, mondom már megnézem mi az, és az volt az a pörgő lila Twitch logo. Újraindítottam a gépem, és letörlődött a Twitchfkd file csak a mappája maradt ami üres volt. Én nemtudom mi volt, viszont egy kis segítség tudnátod adni hogy mit tehetek ez ellen? Mert nekem kéne a Twitch.

2017. okt. 31. 20:50
 1/1 oOCsabiOo ***** válasza:
Nem vírusos a Twitch. Milyen számítógéped van? Nekem is volt hasonló gondom más programmal. Futtass le egy ccleanert, lemezkarbantartót vagy más rendszer-karbantartó programokat és próbáld meg újból. Ingyenes vírusirtók közül a COMODO-t tudom ajánlani nekem régóta ez van és megbízható, ráadásul nem terheli le a gépet.
2017. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!