Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPad dockban vannak a megnyito...

IPad dockban vannak a megnyitott applikációk jobb oldalt, és ha alulról felhúzom az ujjam, akkor meg pici ablakokban jelennek meg a futó applikációk, de ott többet mutat. Mitől függ, hogy hol miket mutat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem a futó alkalmazásokat mutatja, iOS-en nincsen az Android-hoz hasonló multitaszking csak néhány esetben (pl. egy Spotify futhat a háttérben, a YouTube nem). Mindkettő igazából egyfajta alkalmazáselőzmény, csak a dokk kicsi, így csak a legutóbbiakat találod meg. A másik az a korábbi (iOS10) "home duplaklikk" helyett van. Csak gondolj bele, ha onnan soha nem törölsz semmit, és elindítod az összes appot, ami az iPad-en van, hogyan maradna bent a memóriában mondjuk 100+ alkalmazás? Sehogy.
2017. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ipad-on azért van multitasking, ha jól tudom
2017. nov. 9. 00:04
 3/4 A kérdező kommentje:
ipad prón
2017. nov. 9. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
2-3 app egy kijelzőn futtatását én még nem nevezném annak, de alapvetően igazad van. A dokkban lévő ikonok és a az alkalmazáselőzmények "suhintás" ettől még ezzel nincs szoros összefüggésben szerintem.
2017. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!