Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért a rendszerrel indul a...

Miért a rendszerrel indul a böngészőm?!

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan lehet azt megszüntetni, hogy a rendszerrel együtt induljon el a böngészőm? Mindig amikor bekapcsolom a gépem, egy reklámoldal megnyílik magától, mégpedig a workno.ru orosz oldal. Már töröltem minden programot ami feltételezhetően okozta ezt, és alaphelyzetbe is állítottam a chrome-ot, meg újra is telepítettem de semmi. A feladatkezelőben is letiltottam a gyanús progikat. Valakinek van egyéb ötlete?

#böngésző #Chrome #káros reklám felület
2017. nov. 3. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván vírus okozta, szedd le az adware spybot progit és azzal pucold le a gépet.


nem írtad milyen OS.


Nyisd meg az automatikusan elinduló programok listáját és töröld a chrome-otonnan.


Megnyitod a Feladatkezelőt - ctrl + shift + ESC gombokat együtt


az Indítás lapfülön kikapcsolod a böngészőt.

2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs az idításnál böngésző, és ESET NOD32 Antvirust használok. Kizárt, hogy ne ismerte volna fel ezt a vírust szerintem.
2017. nov. 3. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és windows 10-et használok
2017. nov. 3. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jobban tudod minek teszel fel kérdést?
2017. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudom letölteni ezt a spybotot? Mert eddig csak fizetőset találtam.
2017. nov. 3. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, végre megoldódott a probléma. Mivel a Spybot nem segített többszöri rendszer ellenőrzéssel sem, ezért töröltem egy bejegyzést a Windows rendszerleíró adatbázisból (ha bárkinek is felmerül ez a probléma, akkor kérlek, nagyon óvatosan járj el, mivel ez befolyásolja a Windows rendszert).


1. Menj a Start menü Futtatás parancsára (a Start gomb megnyomása után írd be a "Futtatás" parancsot vagy egyszerűen nyomjd meg a Windows logó gombját és az R gombot egyszerre).

2. Írjd be a "regedit" parancsot> nyomd meg az OK gombot.

3. Lépj a következőre: HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

4. Lesz ott jobb oldalt felül ilyen, hogy Név, Típus, Érték.

Az én esetemben a Névnél furcsa betűsorozat volt, az nem is lényeges,

amit kell nézni, az az Érték aminél minden esetben ez lesz írva: "C: \ explorer.exe xx-abc.info"


Ez a rendszerleíró bejegyzés azt mondta a Windowsnak, hogy futtassa az xx-abc.info linket az indításkor.


Töröltem a bejegyzést, de ha nem akarod, törölni az "xx-abc.info", akkor módosítani is lehet a bejegyzést.


És meg is oldódott a probléma, ezen nem segített volna semmilyen spybot meg virusírtó.

2017. nov. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!