Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja micro sd...

Mi lehet a baja micro sd kártyának?

Figyelt kérdés
Párnappal ezelőtt vettem egy microsd kártyát (8Gb). Sajnos nem teszteltem le rögtön, amikor haza hoztam. Most akarok rá másolni, és nagyon lassan másol, 500Mb-t még felmásol normál sebességgel (5-6MB/s) De utána már csak 250-350kb/s másol. Mi lehet a gond? Próbáltam formázni, próbáltam NTFS formátumra is, de arra nem is engedi, próbáltam lassú formázásba is, de ott ugyan az a helyzet, mintha másolnák rá valamit, nagyon lassan megy. Hagytam, h egész éjjel vég menjen, de semmi változás. :(

2017. nov. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg hamisítvány.

Teszteld végig (írási teszt) a HDSentinellel.

Az megmondja azt is, ténylegesen mekkora.

2017. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, h tesztet csináljak, vagy megjavitsa, fizeti kell. :(
2017. nov. 4. 10:49
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Nemár... 2017-et írunk. De sose hallottál a torrent kifejezésről?:)
2017. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, csak nem találtam az ncore-n. :) Orosz oldalról szedtem le. Sajnos nem segit rajta. Irás tesztet nem enged végezni. Viszont, más kártyával sem engedi.
2017. nov. 4. 15:56
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
3 db. van ott...sentinel szóra keress!😃
2017. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!