Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flight simulator X steam...

Flight simulator X steam edition navigáció?

Figyelt kérdés
Szereztem szimulátort, és teljesen jól működik, csak egy bajom van vele... Ha free flightra megyek, és beállítom az induló, illetve leszálló repteret, nem ad semmilyen utasítást hogy merre menjek... Nem szóban értem, hanem hogy bárhogyan, hogy tudom beállítani, hogy valahogy mutassa/elmondja/ adjon előre irányt? Egyenlőre csak kisgéppel "repültem" kevés műszerrel.

2017. nov. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Flight Planner-ben kell beállítani az indulási és érkezési repülőteret, aztán megnyitod a Find Route-ot, ott egy rózsaszín vonallal mutatja az útvonalat, ezt tudod módosítani is. Játékban csak úgy tudod követni, ha olyan géppel repülsz, amiben van GPS, azon mutatja az útvonalat. Plusz, ha a Nav/GPS kapcsolót GPS-re állítod, bekapcsolod a robotpilótát és a Nav hold switch-et (ha vannak ilyenek), még követni is fogja a gép a kijelölt útvonalat.
2017. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!