Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben az oldalszám helyett...

Wordben az oldalszám helyett a következő szöveg jelenik meg: "{Page\*MERGEFORMAT}" Hogyan állítsam vissza az oldalszámozást? (Most ide be akartam copizni a szöveget, és 1-es jelent meg. )

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 13:44
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Kattints bele valahová a szövegbe (elvileg szörkével kell jelölnie), majd jobb egérgombos menü és ebből válaszd a "Mezőkódok - váltás" és visszavált számra.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm! Még egy baj lett: egyetemi beadandókhoz amikor netes forrást jelölünk meg, eddig a forrás kékre változott, és rákattintva a kért oldalt meg is nyitotta. Most ezt nem teszi, és a linkek így jelennek meg az irodalomjegyzékben: {HYPERLINK" http://honlapcime/"} Ezt hogyan tudnám visszaállítani? Köszönöm előre is!
2017. nov. 7. 17:40
 3/4 A kérdező kommentje:
A mezőkódok váltása bevált ugyan, de hiába mentem el a módosításokat, ha bezárom a dokumentumot, és újra megnyitom, akkor megint eltűnik az oldalszámozás. :(
2017. nov. 7. 21:40
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem mindkét gond rossz beállitásokból adódik :


Nézd meg és állitsd be a következőket (W2010) :


- Fájl -> Beállitások -> Baloldalt válazd a "Speciális" részt -> A jobb oldali részt görgesd le "Dokumentumtartalom megjelenitése" részig és itt nézd meg, hogy van-e pipa a "Mezőkódok megjelenitése mezőértékek helyett"-nél, ha van pipa vedd ki a pipát és ezzel kész is.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!