Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy az Excel...

Miért van az, hogy az Excel állandóan kifagy, gondolkodik, nem működik megfelelően a laptopomon? (részletek lent).

Figyelt kérdés
Talán ha jól emlékszem 2007-es excelem volt, ami mindig kifagyott, gondolkodott. Legyen az egy üres dokumentum, vagy egy nem túl sok adatot tartalmazó fájl, tehát nem azért mert többezer sor és adat lett volna benne. Ha csökkentett módban futtattam, akkor megfelelően működött. Pár hete elszállt a winchesterem, új vinyó és új oprendszer került a laptopba és most a 2016-os office csomag került fel a gépre. Meglepődve tapasztaltam, hogy a helyzet dettó ugyanaz mint a korábbi office esetén, ugyanazok a lefagyások és "homokórák". Ha csökkentett módban futtatom ez is megy. Találkozott már valaki ilyennel?

2017. nov. 8. 11:32
 1/2 Robivosi ***** válasza:
Milyen oprendszert használsz? Hogyan van aktiválva? Ha más progik gond nélkül indulnak, csak az Office szórakozik lefagyásokkal, akkor lehet, hogy a termékkulcsokkal van baj. Mert mind a kettő Microsoft termék.
2017. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Kevés memória is okozhatja, én úgy figyeltem meg a 4 Gb. ami közepesen kisebb akadásokkal elég neki ha használod is az Excelt.

A 8 ajánlott munkahelyi szintű használatra...


Fagyni akkor szokott ha pl. hálózati meghajtóra teszed a fájlokat és azok nincsenek rendesen beállítva, vagy olyan linkek/hivatkozások vannak benne amiket nem ér el.

2017. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!