Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fogy el az összes...

Miért fogy el az összes tárhelyem magától?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy nagyjából két napja még volt durván 500 megabájtnyi helyem, tegnap, egyszer csak amikor egy word dokumentumot mentettem volna le,már 0 tárhelyem volt, anélkül, hogy bármit is letöltöttem volna közben. Mivel ezt le kellett mentenem, ezért szabadítottam fel némi helyet, és összes 600 MB helyem tegnap este, és így le is tudtam menteni. Ma reggel már csak 400 Mb helyem volt, mikor megnéztem, aztán délbe már csak alig 1-2, most pedig már semmi. Még egyszer mondom, az eltelt időben, semmit nem töltöttem le a gépre. Van egy gyanúm, hogy esetleg mi lehet a bűnös, de totál nem értek hozzá, szóval megkérnék mindenkit, hogy a hülyeség is, ne oktasson ki. A lényeg hogy lett egy programom pár napja, hogy Update for windows 10 for x 64 based systems és amióta ez fent van, azóta fennáll ez a probléma. Arra gondolok, hogy ez valami frissítő hülyeség lehet, ami szépen töltögeti le nekem a programokat, csak nincs elég tárhelyem. Ha valóban ez okozza a gondot, akkor az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet tőle megszabadulni, mert ha törölni akarom, valami hibakódot ír ki, ha meg nem ez, akkor milyen programok okozhatnak ilyen gondokat. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. nov. 9. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora tarhelyre telepitettel Windows 10-et?
2017. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én telepítettem, úgy vettem,hogy már rajta volt. 28 GB helyem van amúgy összesen.
2017. nov. 9. 17:37
 3/8 DjImipapa ***** válasza:
Az még w7-re is kevés!😃
2017. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem az érdekel, hogy mennyi helyem van, hanem az, hogy ne fogyjon le magától. Az, hogy most nekem ez volt feltöltve, arról nem tehetek. Egyébként tisztában voltam vele, hogy nem sok mindenre elég, de mivel ezt a gépet csak tanulásra használtam nem is érdekelt igazán, amíg volt 1-2 szabad GB-om.
2017. nov. 9. 17:50
 5/8 Robivosi ***** válasza:
2017. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Windows zabálja a tárhelyet. A Ccleaner segít.
2017. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 9. 18:13
 8/8 lali51 ***** válasza:
A Windows frissítés foglalja el a helyet.Ha a hdd C és D-re van felosztva a D-ről lehet áttenni a C- re.
2017. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!