Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan növeljem a rendszer...

Hogyan növeljem a rendszer számára fenntartott partíciót?

Figyelt kérdés

Már mindent megnéztem de sehol sem találom! Programokat is letöltöttem, de egyszerűen nem engedik azok sem! Azért kéne ez az egész mert kb minden 2. nap lefagy a számítógépem, és gondolom emiaat van, mert a biztonságban(win 10-et használok) a fagyások után erre a partícióra ír ki hibát hogy kicsit fel kéne szabadítani tárhelyet.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 10. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Mekkora most a C-d?

[link]

De lehet csak karban kéne tartani a C-t.

2017. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
60 GB-os alapból, szabad: 13 GB
2017. nov. 10. 16:10
 3/10 A kérdező kommentje:
De régebben se volt vele gond mert ennél kisebb volt és kevesebb hely is volt rajta. Amióta a win 10 frissített az utóbbi hónapban, azóta ilyen.
2017. nov. 10. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg nem a kevés hely - 13GB nem is kevés! - hanem a frissítés vagy egyéb illesztőprogi miatt lehet.
2017. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmm igazad lehet akkor megvárom a következő frissítést a winhez.
2017. nov. 10. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:

CCleaner futtatás, visszaállítási pontok törlése+rendszervédelemnél a területet levenni kicsire, lapozófájl mérete fixre a RAM függvényében, hibernálás kikapcsolása. Egy töredezettség-mentesítés.


Én a Defendert ki szoktam lőni. Mennyi a RAM-od?

2017. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 GB
2017. nov. 10. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítsd fix 4GB-ra az bőven elég szerintem.
2017. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És állítsd le a hibernálást, ha nem használod. Csak bemásolom:

Kézi javítás

Ha azt szeretné, hogy ne legyen elérhető a hibernálási funkció, kövesse az alábbi lépéseket:


Kattintson a Start gombra, majd írja be a Keresés megkezdése mezőbe a cmd szöveget.

A keresési eredmények listájában kattintson a jobb gombbal a Parancssor elemre, majd válassza a Futtatás rendszergazdaként parancsot

A Felhasználói fiókok felügyelete párbeszédpanel megjelenésekor kattintson a Folytatás gombra.

Írja be a parancssorba a powercfg.exe /hibernate off parancsot, majd nyomja le az ENTER billentyűt.

Írja be az exit parancsot, és nyomja le az ENTER billentyűt a parancssorablak bezárásához.

2017. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!