Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogyha Microsoft...

Miért van az, hogyha Microsoft Wordbe ciril betűvel írok, az automatikus hibajavíó bekapcsol és felviszi a CPU-t 100-ra? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha a billentyűzetet átállítom, és csak cirillel írok akkor okés, de ha vegyesen akarok írni latin betűvel és cirillel akkor van a gond.
2010. máj. 31. 14:01
 1/2 anonim válasza:

gondolom a nyelvi beállításoknál van a megoldás nyitja- pl chrome esetén jobb felső sarok 3 fekete vizsz. vonal legörget - beállítások lejjebb speciális-- közte nyelvi

Módosítja, hogy a Chrome hogyan kezeli és jeleníti meg a nyelveket

alatta egy gomb: majd nyelvek Módosítja, hogy a Chrome hogyan kezeli és jeleníti meg a nyelveket- még lejjebb görget és ott a hozzáadás. ha csak magyar kell, a többit törölje ki, a helyesírás azon a nyelven lesz ellenőrizve, amit beállított. ez az én véleményem más böngészőnél is hasonló a helyzet, de a gépnél sem árt megnézni a -start- - - vezérlőpult nyelvi , területi beállítások is szinkronban legyen a "jelenlegi földrajzi hellyel, nyelvterülettel Nem vagyok számítógépes de én így oldottam meg a hasonló problémát.." gondolom,meg tudja oldani a "problémát-ha még azóta mégis, az még jobb..

2016. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csak cirillnél van hiba? mánál ne szalad ki? memória is lehet, de most nézem itt más lehet még a bibi.olyan már volt hogy az chrome nem csinált valamit, akkor a mozillán oldottam meg. ezt látatlanba nem tudom megmondani..elnézést az előzőekért,a hibajavító az vszeg azzal van mégis összedófüggésbenn, amit írtam de ez piti dolog olyen miatt nem eheti fel a memóriáját. kb 15%-on szokott mozogni.. 60 felett már sok ott melegszik.. és egyre rosszabb lesz a hatásfok lehet, csak bővíteni kell a memóriát, vagy kitakarítani a gépet anti Malware , premium CCleaner -free
2016. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!