Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy számomra érthetetlen dolog. Pár napja raktam újra a gépem, nem ez volt már az első... Minden szükséges programot telepítettem, majd az általam játszott Heartstone nevű játékot is. Azt tapasztaltam, hogy szinte tökéletes 60 fps-sel tehát a legrosszabb esetben 58 fps-re esett le az fps-m, ennél lentebb nem, még animációk közepette is. Nagyon örültem neki, hogy az újra telepítés ilyen jól sikerült. Miután másnap is bekapcsoltam a gépet, újra elindítottam a játékot, és a régi megszokott néhol óriási fps droppjaim is visszatértek. Egyszerűen nem értem. Hogy lehetséges, hogy az egyik nap probléma nélkül, tökéletesen megy, másnap már nem?
2017. nov. 11. 10:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Amúgy a gépem


b250 gigabyte alap

2x4gb 2400 ram

xfxrx470

g4560 2x3500 proci

fps 550raider psu

2017. nov. 11. 10:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kellene kapcsolni a windows frissítéseket.
2017. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!