Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elrontott felhasználónév és...

Elrontott felhasználónév és programtelepítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A probléma a következő.


Feltettem a gépemre a win10-et még 1 éve, és amikor beírtam a felhasználónevemet, a billentyűzet meghülyült és speciális karaktereket írt, így a nevem ez lett:

ääŁßĐ


Azóta megváltoztattam rendesen, de a "felhasználók" mappában még mindig ez a név van megadva, és nem tudom megváltoztatni.


A probléma ezzel csak az, hogy most bizonyos programok nem képesek feltelepülni/elindulni, mert különféle hibákkal megállnak, és mindegyiknek utánajárva az a baja, hogy a "Users" mappában van egy olyan mappa, aminek a neve speckó karakterekből áll( ääŁßĐ)


De már rég nem ez a felhasználónevem meg minden, de viszont ez így maradt most meg hátrányt jelent nekem, és a mappát nem tudom megváltoztatni. Újratelepítésen kívül van valami tippetek?


2017. nov. 11. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod megúszni az újratelepítést, mert a már fent lévő 120 programnál is át kéne írni az új elérési útra a nevet, azt meg a jóisten sem fogja már összeszedni, hogy melyek ezek.
2017. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a billentyűzet meghülyült és speciális karaktereket írt, így a nevem ez lett: ääŁßĐ"


akkor nem kellett volna ezt elfogadni, hanem ott akkor kezelni a problémát. Rátenyereltél, vagy lekakaóztad? Hogy hülyült meg?

2017. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor úgy voltam vele, hogy majd megváltoztatom (amit meg is tettem), de a mappa az nem neveződött át.


Ne kérdezd, hogy hogyan hülyült meg. Szokás szerint amikor felrakta újraindult a gép és kérte hogy adjam meg az adatokat és a billentyűzet csak ezt írta. Miután felment a rendszer a gépet megint újraindítottam és magához tért a billentyűzet is

2017. nov. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!