Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet virtualboxból...

Miért nem lehet virtualboxból win10-et telepíteni?

Figyelt kérdés
Linux alatt fent van a virtualbox és mindent gyönyörűen tudok futtatni virtualbox alatt kivéve a win10-et. Elindítom a virtualboxban a lemezről a windowst bejön a logó de tovább nem csinál semmit mi lehet a baj? Virtualizálás bekapcsolva, meg minden ami kell 8gb ramom van

2017. nov. 12. 14:50
 1/3 Pipas Pisti ***** válasza:

Ezt nézd meg:


[link]


én ezt követve raktam fel egy fél napra a win10-et anno. Működött is... Egy kubuntu alatt és a tárolóban akkor aktuális virtualboxra. Amit én el szoktam tolni, hogy nem a gépnek megfelelő 32/64bites telepítőt szedtem le, és azt, hogy nincs elég hely a telepítéshez.

2017. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezt tudtam eddig is valami más tipp?
2017. nov. 13. 19:09
 3/3 Pipas Pisti ***** válasza:

Elvileg van kész virtualbox "gép" az összes windowshoz, amit le lehet tölteni. Én nem próbáltam, de egy próbát megér:

[link]

2017. nov. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!