Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S valaki segítsen miért...

S. O. S valaki segítsen miért van az hogy nemtudja a sims 4em elmenteni a játékot? Mikor falat akarok lerakni a pénzt elvszi viszont a falat nem rakja le, és mikor menteni akarom a játkot azt irja ki hogy: error 0

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom kalóz verzióról beszélünk, eredeti játékban ez brutális hiba lenne. Lehet baj magában a játékban, megsérülhetett a file, de a vírusirtód is vacakolhat vele.


Legelőször is: Használsz egyedi tartalmat (CC)? Ha igen, vedd ki és próbáld újra.


Én azt ajánlom, hogy töröld le az egészet az utolsó fájlig, és töltsd le az egyik oldalról ezek közül:

Gamesfortheworld (jelenleg azt hiszem az utolsó vagy utolsó előtti kiegészítőig van fenn)

Skidrow reloaded (minden fenn van)


Nézhetsz videót a telepítésről, de hozzám is fordulhatsz, ha kérdésed van.


Ha telepítetted, lépj be a vírusirtódba, és kivételként add hozzá a sims mappát. (Ha ezt megteszed, akkor nem fogja piszkálni azt a mappát, és nem nyúl bele semmibe)

Az összes vírusirtódba :)


Próbáld meg elindítani a játékot (továbbra is Cc nélkül), elvileg jó kell legyen. Az én előző verzióm a gamesforthe lworld-ről volt, jól működött, a jelenlegi skidrowos, eddig semmi probléma nincs vele. Ha még mindig nem jó akkor nincs ötletem, próbáld előről az egészet.

2017. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!