Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy képen az arcom egyik...

Egy képen az arcom egyik oldala szinte teljesen fehér egy reflektor miatt. Lehet rajta javítani?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet.
2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 nemed nem Ipor Sircer volt az előző neved?
2017. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, ami túl van exponálva, az túl van exponálva. Ha egy képszerkesztő progival kiolvasod a színértékeket, azt fogod látni, hogy a szemed fehérje is FFFFFF, meg az arcod színe is FFFFFF, ebből semmilyen progi nem mondja meg, melyik melyik volt eredetileg.
2017. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2 Nem, de majdnem.


Azért meg kéne tanulni kérdezni is. oké hogy nem ért hozzá valaki, de ahogy egyesek csak úgy kihányják ide a kérdéseiket, az már dühítő. Minden második kérdés totálisan hiányos, ha akarom így érem, ha akarom úgy. Ha már valaki odáig jut hogy itt kérdez, legalább annyi fáradtságot vegyen, hogy pár szóban, vagy uram bocsá pár mondatban leírja hogy mi is jár abban a tudatlan buksijában.

2017. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos teljesen fehér, valahogy sejtettem, hogy így már elveszett az információ, és nem igazán lehet helyreállítani.


Elnézést, hogy nem volt elég részletes a kérdés, Még most sem értem, hogy mit írhattam volna még le. Nem tudom mit lehet ezen tovább magyarázni.

De szívesen meghallgatom, és következő alkalommal figyelek erre.

2017. nov. 13. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A túlexponáltság mértékétől függ. Ha pl egy, az arcod mellett lévő feliratta vagy kiváncsi, de nem tudod elolvasni, akkor lehet hogy a kontrassztal lehet hogy lehet rajta segíteni, de szerintem nem ez a cél, és ebben az esetben természetesen nem lehet. Nincs is sok értelme, egyszerűbb újragyartani eg képet, mint photoshoppolgatbiY
2017. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!